Horon Ekibi Kiralama

Horon, Doğu Karadeniz Bölgesi'nde oynanılan geleneksel halk danslarının genel adıdır. Horonlar neşeli zamanlarda; Bayram, düğün, dernek, askere uğurlama vb. düzenlenen eğlencelerde oynanır. 
 
Horona başlarken Karadeniz'in durgunluğunu andıran, bir meltem gibi hafif ve tatlı, asıl horona geçtiğinde coşan, köpüren dalgaları gibi haşin, sarp kayaları gibi sert oluruz. Tarlada belleyenlerin toprağı işlemeleri, bayırlardan aşağı inen suların hızlı akışı, denizin ve balıkların oynayışı kısacası Karadeniz insanının yaşam savaşı dile gelir.
 
Showtıme Performans Gösteri Sanatları olarak sizlerin en mutlu gününüzde görsel bir şölen sergilemek isteriz. 
 
Horon'da kullanılan Kemençe , Tulum , Akordeon , Davul Zurna gibi müzik aletlerimizle birlikte 15-20 dakika ekip performansı , Akabinde 30-45 dakika arası tüm misafirlerle birlikte oynuyoruz.
Totalde 1 saate yakın bir görsel şölen gerçekleştiriyoruz. Süreyi azaltıp isterseniz artıradabiliriz. 
 
5 kişiden 30 kişiye kadar olan uzman kadromuzla kız-erkek farketmeksizin hizmetinizdeyiz. Gerek otantik (Yöresel) gerek Yelekli konseptlerimizle çoşkulu bir horon gösterisine ne dersiniz ? 
 
Dansçı arkadaşlarımız anlaşma sağlanan tarih ve saatte etkinliğin yapılacağı mekanda olacaktır. 
 
Sizlerde bu görsel şöleni en mutlu günlerinizde görmek isterseniz iletişim butonlarından bizlere ulaşım sağlayabilir , dilerseniz rezervasyon yaptırabilirsiniz.